Ako prebieha predaj bytov a domov

Ako prebieha predaj bytov a domov

Hovorili sme o trhu s nehnuteľnosťami a o tom, ako prebieha predaj bytov a domov.

Top 5 najdrahších domov youtuberov

Top 5 najdrahších domov youtuberov

YouTuberi, vďaka svojej rastúcej popularite na sociálnych sieťach, patria vo svete medzi plnohodnotné celebrity, čo dokazujú aj tým ako míňajú svoje zarobené peniaze

Toto dokáže narobiť odlomená skala

Toto dokáže narobiť odlomená skala

Odlomená skala z neďalekého kopca zdevastovala rodinný dom a pred ďalším zastala len kúsok od múru. Majitelia mali obrovské šťastie v nešťastí.

Dom za 70 miliónov USD (Beverly Hills)

Dom za 70 miliónov USD (Beverly Hills)

1181 N Hillcrest Road je adresa momentálne najdrahšieho a pravdepodobne aj najluxusnejšieho domu v Beverly Hills rozkladajúceho sa na 2100 m2. 

Top 7 najneuveriteľnejších mega stavieb v Amerike

Top 7 najneuveriteľnejších mega stavieb v Amerike

V tomto videu si môžete pozrieť najlepšie luxusné nehnuteľnosti za milióny dolárov. Sú to domy, ktoré si môžu dovoliť iba miliardári.

Dom na Malibu s hodnotou 50 miliónov dolárov

Dom na Malibu s hodnotou 50 miliónov dolárov

Takto to vyzerá v jednom z najluxusnejších domov na Malibu (Kalifornia) za stovky miliónov dolárov. Villa Splendido.

Dcéram postavil bývanie ako pre princezné. V oceľovej veži urobil tri izbičky

Štvorposchodová betónová veža obalená oceľovou zliatinou CORTEN stojí v malej dedine Dafins v západnom Rakúsku. Architekt Stefan Marte ju navrhol pre svoje tri dcéry. S domom rodičov je prepojená chodbou, ktorá ústi do knižnice.

Na Slovensku chýba lacné bývanie, nájomné zhltne veľkú časť peňazí

Cena bývania rastie v Európe rýchlejšie ako príjmy domácností. V roku 2016 sa v priemere zvýšila o 4,4 percenta, najviac, teda o 11 percent, v Českej republike. Zasiahnuté sú predovšetkým veľké mestá. V rámci celej Európy klesá podiel bývania v osobnom vlastníctve, znižuje sa podiel sociálneho a dotovaného bývania, rastie počet bezdomovcov a domácností, ktoré sú na bývanie nútené vynakladať viac ako 40 percent svojich príjmov. Vyplýva to zo správy Housing Europe, celoeurópskej siete prevádzkovateľov súkromného, ​​družstevného a sociálneho bývania.

Bývanie takmer bez starostí

Bývanie v byte ponúka množstvo výhod. Stačí otočiť kohútikom a zrazu máte teplú vodu alebo zapnuté kúrenie, odpadajú starosti s kosením trávy, odhadzovaním snehu alebo častou údržbou. Avšak okrem pohodlného bývania vás život v byte zaväzuje na mnohé úkony, ktoré sú spoločné pre všetkých obyvateľov panelového či tehlového domu.

Prečo sa stať realitným maklérom

Už ste niekedy predávali nehnuteľnosť? Tak si iste pamätáte ten príjemný pocit, keď sa našiel správny kupec, spísali ste zmluvu a odovzdali si kľúče. Už ste niekedy kupovali nejaké reality? Spomeňte si na tú radosť, keď sa objavil ten správny dom, byt alebo záhrada, s predajom neboli žiadne komplikácie a vy ste sa stali hrdým novým majiteľom.

Chcete, aby sa o Vašej nehnuteľnosti dozvedeli tí správni záujemcovia?

Iste viete, že správna propagácia nehnuteľnosti a prezentácie v rôznych médiách je jedným z najdôležitejších predpokladov úspešného predaja Vašej nehnuteľnosti. Chcete predsa Vašu nehnuteľnosť predať rýchlo a za čo najlepšiu cenu nemáme pravdu?

Podkategórie

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.