MojeReality.sk si práve prezerá 1750 návštevníkov a žiadni členovia on-line...

Napriek tomu, že je toto video veľmi poučné boli by sme asi radšej, keby sme nevedeli odkiaľ sa berie prach a čo všetko obsahuje...

Chceli by ste mať kľud a pokoj od všetkých? Stále vás niekto otravuje? Spravte si aj vy dom v 700-ročnej jaskyni a je po starostiach.

Gigantické hydraulické rýpadlo Hitachi EX8000-6, ktoré sa vyrába od roku 2012 je aktuálne najväčším svojho druhu na svete. Je to naozaj impozantný stroj

Tak tento pánko je frajer. Buď sa pre túto prácu narodil, alebo musí mať za sebou už pekných pár rokov práce s týmto strojom.

Desať zaujímavých informácií o najrýchlejších veciach planéty. Uvidíte napríklad najrýchlejší tobogán, počítač, výťah a ďalšie brutálne rýchle veci. Niektoré rýchlosti sú absolútne neuveriteľné. 

Toto je Shinjuku Center Building v Tokyu, Japonsko. Kvôli častým a silným zemetraseniam v Japonsku, boli do tohto ale aj iných mrakodrapov nainštalované tzv. seismické tlmiče.

Metlu má doma asi každý, ale možno tento návod ocenia napríklad ľudia, ktorí sa presťahovali na intrák a podobne

Mladý Youtuber má záľubu v tavení kovov. Robí s nimi rôzne pokusy a samozrejme si to všetko natáča. Teraz sa rozhodol ukázať nám, ako bude reagovať roztavený hliník po strete s vodou. 

Super atrakcia, 600 m dĺhá šmýkačka.

Ako postaviť pasívny dom? Video Nízkoenergetické bývanie približuje projekt Comfort Husene v Dánsku, kde ISOVER pomohol zrealizovať výstavbu 10 pasívnych domov, každý iným konštrukčným systémom.

Neuveriteľná práca robotníkov, ktorý dokázali postaviť rodinný dom za jeden víkend. 

Toto je najdrahší, extravagantný a najkrajší dom, aký sme kedy na kanáli predstavili. Megasídlo v cene 65 miliónov dolárov.

V epizóde tohto týždňa sme navštívili neuveriteľnú luxusnú vilu v jednej z najprestížnejších a najvyhľadávanejších urbanizácií v Marbelle, Sierra Blanca - často nazývaná španielskymi Beverly Hills. 

Krtkodom