Odkiaľ sa doma berie prach?

Napriek tomu, že je toto video veľmi poučné boli by sme asi radšej, keby sme nevedeli odkiaľ sa berie prach a čo všetko obsahuje...

Postavil si dom za 230 000 dolárov v 700-ročnej jaskyni

Chceli by ste mať kľud a pokoj od všetkých? Stále vás niekto otravuje? Spravte si aj vy dom v 700-ročnej jaskyni a je po starostiach.

Najväčšie Hydraulické rýpadlo

Gigantické hydraulické rýpadlo Hitachi EX8000-6, ktoré sa vyrába od roku 2012 je aktuálne najväčším svojho druhu na svete. Je to naozaj impozantný stroj

Precízny bágrista

Tak tento pánko je frajer. Buď sa pre túto prácu narodil, alebo musí mať za sebou už pekných pár rokov práce s týmto strojom.

10 Ciest po ktorých by ste nikdy nechceli ísť

Desať zaujímavých informácií o najrýchlejších veciach planéty. Uvidíte napríklad najrýchlejší tobogán, počítač, výťah a ďalšie brutálne rýchle veci. Niektoré rýchlosti sú absolútne neuveriteľné. 

Č sa deje s budovami v počas zemetrasenia

Toto je Shinjuku Center Building v Tokyu, Japonsko. Kvôli častým a silným zemetraseniam v Japonsku, boli do tohto ale aj iných mrakodrapov nainštalované tzv. seismické tlmiče.

Ako si vyrbiť metlu z plastových fliaš

Metlu má doma asi každý, ale možno tento návod ocenia napríklad ľudia, ktorí sa presťahovali na intrák a podobne

Roztavený hliník v domácom bazéne, čo sa stane ?

Mladý Youtuber má záľubu v tavení kovov. Robí s nimi rôzne pokusy a samozrejme si to všetko natáča. Teraz sa rozhodol ukázať nám, ako bude reagovať roztavený hliník po strete s vodou. 

600 metrová šmykľavka.

Super atrakcia, 600 m dĺhá šmýkačka.

Ako postaviť pasívny dom

Ako postaviť pasívny dom? Video Nízkoenergetické bývanie približuje projekt Comfort Husene v Dánsku, kde ISOVER pomohol zrealizovať výstavbu 10 pasívnych domov, každý iným konštrukčným systémom.

Stavba domu za jeden víkend

Neuveriteľná práca robotníkov, ktorý dokázali postaviť rodinný dom za jeden víkend. 

Najdrahší, extravagantný a najkrajší dom v hodnote 65 miliónov dolárov

Toto je najdrahší, extravagantný a najkrajší dom, aký sme kedy na kanáli predstavili. Megasídlo v cene 65 miliónov dolárov.

Prehliadka luxusnej vily v Marbelle

V epizóde tohto týždňa sme navštívili neuveriteľnú luxusnú vilu v jednej z najprestížnejších a najvyhľadávanejších urbanizácií v Marbelle, Sierra Blanca - často nazývaná španielskymi Beverly Hills. 

Krtkodom

Krtkodom

X

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.