MojeReality.sk si práve prezerá 415 návštevníkov a žiadni členovia on-line...

Už ste niekedy predávali nehnuteľnosť? Tak si iste pamätáte ten príjemný pocit, keď sa našiel správny kupec, spísali ste zmluvu a odovzdali si kľúče. Už ste niekedy kupovali nejaké reality? Spomeňte si na tú radosť, keď sa objavil ten správny dom, byt alebo záhrada, s predajom neboli žiadne komplikácie a vy ste sa stali hrdým novým majiteľom.

A teraz si predstavte, že to prežívate na oboch stranách. Realitní makléri hodiny, dni a týždne pracujú na tom, aby sa našli dve strany: spokojný predajca a šťastný kupujúci. Vo chvíli, vo chvíli keď sa im to podaríi, zažíva ten príjemný pocit dvojnásobne.

Kto môže byť realitný maklér

Táto práca nie je pre každého. Realitným maklérom môže byť len ten, kto ocení časovú flexibilitu, slobodu v rozhodovaní, samostatnosť a možnosť uplatniť vlastnú kreativitu.

Človek, ktorý chce predávať reality, musí byť pripravený na to, že sa bude musieť veľa vecí naučiť, absolvovať rôzne školenia a certifikácie. Musí byť tiež pripravený na nadštandardný príjem a na to, že občas dostane nejaké tie bonusy a benefity nad rámec provízií.