MojeReality.sk si práve prezerá 531 návštevníkov a jeden člen on-line...

Zaujímavosti

Napriek tomu, že je toto video veľmi poučné boli by sme asi radšej, keby sme nevedeli odkiaľ sa berie prach a čo všetko obsahuje...

Desať zaujímavých informácií o najrýchlejších veciach planéty. Uvidíte napríklad najrýchlejší tobogán, počítač, výťah a ďalšie brutálne rýchle veci. Niektoré rýchlosti sú absolútne neuveriteľné. 

Super atrakcia, 600 m dĺhá šmýkačka.

Chceli by ste mať kľud a pokoj od všetkých? Stále vás niekto otravuje? Spravte si aj vy dom v 700-ročnej jaskyni a je po starostiach.

Toto je Shinjuku Center Building v Tokyu, Japonsko. Kvôli častým a silným zemetraseniam v Japonsku, boli do tohto ale aj iných mrakodrapov nainštalované tzv. seismické tlmiče.

Gigantické hydraulické rýpadlo Hitachi EX8000-6, ktoré sa vyrába od roku 2012 je aktuálne najväčším svojho druhu na svete. Je to naozaj impozantný stroj

Mladý Youtuber má záľubu v tavení kovov. Robí s nimi rôzne pokusy a samozrejme si to všetko natáča. Teraz sa rozhodol ukázať nám, ako bude reagovať roztavený hliník po strete s vodou. 

Chlapík objavil tajnú miestnosť pri skúmaní vodnej priehrady pod starým Fordom Galaxy z roku 1960. Spočiatku sa bál vstúpiť dnu, keďže bol sám a nemal žiadne istenie, no neskôr nabral odvahu. 

Tak tento pánko je frajer. Buď sa pre túto prácu narodil, alebo musí mať za sebou už pekných pár rokov práce s týmto strojom.